ST1

Uzay Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri (STConsulting)

Türksat Uzay Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri (STConsulting) ekibimiz, uzay sektörü ve akademide 15 yılı aşan süredir haberleşme uydularının tedarik ve fırlatma süreçleri, uzay politikaları geliştirilmesi, uydu entegrasyon ve test merkezi kurulumunda, çeşitli eğitimlerin planlaması ve uygulanması ile teknoloji transfer programlarının oluşturulmasında yer almıştır.

Birçok uydu projesini (Türksat 3A, Türksat 4A ve 4B, Türksat 3USAT) başarı ile tamamlayan ekibimiz ayrıca Türksat 5A ve 5B, Türksat 6A programlarına da başarıyla devam etmektedir. Thales Alenia Space, Mitsubishi Electric ve Airbus Defence and Space gibi sektöründe lider uluslararası firmalar ile çalışma geçmişi olan ekibimiz aynı zamanda yerli şirketler, ajanslar ve üniversitelerle (TÜBİTAK, İTÜ, ASELSAN, SSB vb.) de etkin iş birlikleri yürütmektedir. Ayrıca ILS Launch, Space X ve Ariane gibi önde gelen fırlatma hizmetleri sağlayıcıları ile uydu fırlatma süreçleri gerçekleştirilmiştir.

stconsulting@turksat.com.tr

 

Our STConsulting team which is composed of high skilled experts from various fields is ready to assist your projects and needs in space and satellite technologies from initial planning phase to operation covering the whole lifecycle. Our team also develops in-house software’s for a more cost effective approach to the problems.

STConsulting provides a tailored service for its customers from our wide range of services, training solutions and evaluates the offers with no bias and puts its customers first.

for detailed information and customized solutions

stconsulting@turksat.com.tr

Full width sayfa
Off