ST1

Uzay Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri (STConsulting)

Türksat Uzay Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri (STConsulting) ekibimiz, uzay sektörü ve akademide 15 yılı aşan süredir haberleşme uydularının tedarik ve fırlatma süreçleri, uzay politikaları geliştirilmesi, uydu entegrasyon ve test merkezi kurulumunda, çeşitli eğitimlerin planlaması ve uygulanması ile teknoloji transfer programlarının oluşturulmasında yer almıştır.

Birçok uydu projesini (Türksat 3A, Türksat 4A ve 4B, Türksat 3USAT, Türksat 5A, Türksat 5B) başarı ile tamamlayan ekibimiz ayrıca Türksat 6A programlarına da başarıyla devam etmektedir. Thales Alenia Space, Mitsubishi Electric ve Airbus Defence and Space gibi sektöründe lider uluslararası firmalar ile çalışma geçmişi olan ekibimiz aynı zamanda yerli şirketler, ajanslar ve üniversitelerle (TÜBİTAK, İTÜ, ASELSAN, SSB vb.) de etkin iş birlikleri yürütmektedir. Ayrıca ILS Launch, Space X ve Ariane gibi önde gelen fırlatma hizmetleri sağlayıcıları ile uydu fırlatma süreçleri gerçekleştirilmiştir.

 

 

Konusunda uzman ekibimiz, projelerinizde ve uzay/uydu teknolojilerinde ilk planlama adımından operasyon adımına kadar tüm proje sürecinde yardımcı olmaya hazırdır.

Ekibimiz aynı zamanda sorunlara daha uygun maliyetli çözümler sunan şirket içi yazılımlar geliştirmektedir. STConsulting, geniş hizmet yelpazemiz ve eğitim seçeneklerimiz ile müşterilerine özel hizmetler sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

stconsulting@turksat.com.tr

Full width sayfa
Off