Türksat, uyduları aracılığı ile sahip olduğu yayın iletim altyapısı üzerinden geniş kapsama alanında her türlü geçici süreli yayın iletim hizmeti sunmaktadır.

Küresel uydu haberleşmesinde yerkürenin üç okyanus bölgesine ayrılmasıyla, konumu gereği bu bölgelerin ikisinin (Atlantik ve Hint Okyanusu bölgelerinin) ortasında bulunan Türkiye, her iki bölgedeki uyduların kapsama alanlarında yer almaktadır. Böylece, istasyonlarımız diğer uydu operatörlerine ait uyduların büyük bir bölümünü kullanabilme imkânına sahiptir. Genellikle yurtdışı olmak üzere geçici süreli yayın ihtiyacı doğan durumlarda yurtdışından veya yurtiçinden gelen talepler doğrultusunda geçici süreli yayın hizmeti verilir.

Yerleşkemizdeki mevcut geniş antenler ve uplink istasyonları aracılığıyla diğer uydu operatörlerine ait uydular üzerindeki yayınlar alınarak, başka uydulara iletilir ya da karasal altyapılar üzerinden kullanıcı kuruluşlara verilir. Bu hatlar fiber optik hat olabileceği gibi ikinci bir uydu uplink zinciri de olabilir.

  •     Ka ve Ku Band kapasite çözümleri
  •     Ku Band 1-72 MHZ kapasite
  •     Ka Band 1-6 Mbps hız seçenekleri
  •     7/24 CMC
  •     Online kapasite talepleri,


Başvuru Kanalları

İletişim: 0850 3707070

E-posta: marketing@turksat.com.tr    

Full width sayfa
Off