Ka band SOTM anteni karasal bağlantılardan özgür kesintisiz iletişim ile karada ve denizde uydudan ses, görüntü, veri ve/veya internet haberleşmesi sağlamaktadır. 6/25 Mbps (up/down) hızında internet bağlantısı sağlayan sistem, Türkiye kara ve kıyılarında kullanılabilmekte iken, Türksat 5B uydusu ile Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Akdeniz üzerinde de kullanılabilecektir.
Çanta dahil 16 kg olan ve sırtta taşınabilir manpack anteni, manuel olarak uyduyu bulabilme imkanı ile uydu üzerinden ekonomik ve kesintisiz iletişim sağlamaktadır. Ka band üzerinden 6/25 Mbps (up/down) hızlarına erişebilmektedir. 67 cm çapında 6 karbon fiber parça anten dahili GPS modülü ile otomatik modem kurma işlemi yapmaktadır.

74 cm ve 98 cm seçenekleri ile sunulan, tek tuş ile uyduyu bulan, ekonomik ve kesintisiz uydu iletişimi sağlayan motorize flyaway anten, kullanıcılara Ka band üzerinden 6/25 Mbps (up/down) hızında internet bağlantısı sunmaktadır. Flyaway antenler, motor ünitesi kutusu ve sistem kutusu olmak üzere iki kutudan oluşmakta ve araç üstüne de monte edilebilmektedir.
Full width sayfa
Off